جمعه 15 آذر 1398

ایلام میزبان پنجمین جشنواره سراسری نشریه نگاری رضوی شد.

ˈمحمدرضا رستم پورˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: جشنواره نشریه دیواری کاغذی و الکترونیکی رضوی در چهار دوره گذشته در استان فارس برگزار شده است.

وی ادامه داد: مخاطبان در بخش نشریه های کاغذی در گروه های سنی 10 تا 16 سال و در بخش الکترونیکی در گروه سنی 13 تا 17 سال می توانند در این رقابت شرکت کنند.

وی افزود: مهلت پایانی ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نشریه دیواری کاغذی و الکترونیکی رضوی که به صورت غیرحضوری برگزار می شود، تا پایان امسال اعلام شده است.

رستم پور گفت: علاقه مندان به شرکت می توانند آثار خود را به نشانی میدان امام خمینی(ره)، جنب بانک ملی، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رستم پور اظهار کرد: این رویداد یکی از هشت جشنوارهی بین المللی و ملی است که از سوی کارگروه کودک و نوجوان دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) با مسوولیت کانون برگزار خواهد شد.

وی افزود: فراخوان این جشنواره ها با هدف اطلاع رسانی به مخاطبان و علاقه مندان به صورت کامل همراه با فایل های تصویری و متنی بر روی پایگاه خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر خواهد شد.

نظرات ارسال نظر