یک‌شنبه 4 اسفند 1398

وزیر کشور وارد ایلام شد

وزیر کشور لحظاتی پیش از مسیر هوایی تهران ایلام وارد فرودگاه شهدای ایلام شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به منظور شرکت در مراسم تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید ایلام وارد استان شده است.

ادای احترام به شهدای والا مقام گمنام شهر ایلام، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و شرکت در مراسم معارفه استاندار ایلام از برنامه‌های سفر چند ساعته وزیر کشور به استان ایلام است.

در 14 مهر ماه جاری محمدرضا مرواردید به عنوان بیستمین استاندار ایلام پس از پیروزی انقلاب اسلامی و نخستین استاندار دولت تدبیر و امید از سوی هیئت دولت برگزیده شد.

پیش از این نیز طی 12 ماه گذشته محمود عباسی‌زاده‌مشگینی به عنوان نوزدهمین استاندار ایلام پس از پیروزی انقلاب اسلامی و آخرین استاندار دولت دهم سکان هدات استان را بر عهده داشت.

عباس‌زاده مشگینی طی مدت 12 ماه گذشته منشا‌ء خدمات فراوانی در استان ایلام بود به نحوی که بسیاری از مسئولان و مردم استان به این مهم اذعان داشتند.
نظرات ارسال نظر
 • هم استانیدر تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲

  سلام-لطفاً بفرمائید حضرت ایشان ( جناب مشکینی) استاندار سابق - چه خدمات شایان توجه و فراوانی را برای این استان انجام دادند؟ لطفاً نمونه هائی را ذکر نمائید. ضمناً منظور شما از بسیاری از مردم و مسئولین که به این امر اذعان داشته اند چه و چه کسانی بوده اند

  پاسخ به این نظر
 • محمد ایلامیدر تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲

  با عرض تبریک به جناب مروارید.آقای مروارید به نظر اینجانب جوانان بیکار ایلامی دنبال کار هستند ما راه اهن نمخایم ما کار میخاهیم جای راه اهن کارخانه درست کنید که ما مشغول کار بشیم میخایم ازدواج کنیم پول نداریم چون کار نداریم.

  پاسخ به این نظر
 • علیدر تاریخ ۲۷ مهر ۱۳۹۲

  کارخانه تولید فرش وموکت و غیره احداث کنیدحداقل برای تامین نیاز استان ایلام.

  پاسخ به این نظر