پنج‌شنبه 3 بهمن 1398

کنسرت موسیقی در ایلام برگزار می شود

کنسرت موسیقی ایرانی گروه همساز به سرپرستی مسعود شعاری از هنرمندان برجسته کشور در عرصه موسیقی در مرکز ایلام برگزار می شود. حسن اسدی، مسئول امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، صبح امروز(1 آبان) در این خصوص به خبرنگار شبستان در ایلام، گفت: این کنسرت موسیقی به همت انجمن موسیقی استان ایلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار می شود.
وی، با بیان اینکه این کنسرت موسیقی به مناسبت عید سعید غدیر خم در ایلام برگزار می شود، افزود: اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان می توانند برای حضور در این کنسرت موسیقی به سالن آمفی تئاتر فنی و حرفه ای ایلام مراجعه کنند.
مسئول امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ابراز کرد: این برنامه دوم و سوم آبان سال جاری از ساعت 19 الی 21 شب پذیرای علاقه مندان به موسیقی سنتی و ایرانی خواهد بود.
اسدی، افزود: در این برنامه مسعود شعاری سه تار، امیر توفیقی در دستگاه عود، سپهر شهبازی سه تار، فرهاد پور نوروز در دستگاه تنبک و محمد جواد شوهانی نیز در آواز به هنرنمایی خواهند پرداخت.
وی، تصریح کرد: علاقه مندان برای خرید بلیت می توانند به نوشت افزار بشیر، موسسه و فروشگاه عرضه محصولات فرهنگ نینوا و انجمن موسیقی ایلام واقع در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد مراجعه کنند.
مسئول امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، در پایان خاطرنشان کرد: این کنسرت موسیقی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای استان و شهرداری ایلام برگزار می شود.
نظرات ارسال نظر