پنج‌شنبه 3 بهمن 1398

نماینده‌ی ایلام درمراسم معارفه‌ی شهردار جدید ایلام: باید به دنبال ممر درآمد برای شهرداری بود/برخی رسانه‌ها دنبال حاشیه‌سازی و ایجاد مزاحمت برای مدیریت استان نباشند

نماینده‌ی ایلام در مجلس گفت: :باید به دنبال ممر درآمد برای شهرداری با اجرای طرح‌های درآمدزا باشیم و اینک که استان در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گرفته است رسانه‌ها مدیران را یاری کنند نه اینکه برای آنها حاشیه بسازند و مزاحمت ایجاد کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام،«عمران علی‌محمدی» در مراسم معارفه‌ی شهردار جدید ایلام اظهار کرد: در مدیریت شهری روش‌های سنتی پاسخگوی نیازها نیست و باید مجموعه‌ی مدیریت شهری با روآوردن به روش‌های جدید برای مردم کار کند و انتظار ویژه‌ی ما از شورای شهر و دیگر متولیان این است که با همکاری هم در راه رفع مشکلات گام بردارند.

وی با بیان اینکه  اکثر مدیران پیگیر و دلسوز هستند و مشکلات مردم را پیگیری می‌کنند ادامه داد: همه‌ی شرایط برای کار و تلاش فراهم است،استاندار و شهردار بومی هستند،اعضای شورا شخصیت‌هایی دلسوز هستند و همه چیز برای نوآوری و نوگرایی در بحث خدمات شهری آماده است و باید تلاش کنیم شهرداری را از وابستگی بیرون آوریم و راهکارهای جذب سرمایه‌گذار را ارائه و پیگیری کنیم و شهرداری هم تلاش کند و در مورد چند پروژه را مانند تنگه‌ی ارغوان ،چغاسبز اقداماتی را انجام دهد و ما هم در مجلس رایزنی خواهیم کرد.

نماینده ایلام با طرح این موضوع که باید دنبال ممر درآمد برای شهرداری با اجرای طرح‌های درآمدزا باشیم چرا که هم‌اکنون تامین حقوق کارکنان شهرداری هم مشکل است  تصریح کرد: خواهشی که از مردم و رسانه‌ها دارم این است که از همدیگر حمایت کنیم و حال که استاندار بومی با پیگیری مردم ،علما و  مسوولان تازه کار خود را آغاز کرده است حمایت کنیم نه اینکه دنبال حاشیه و مشکل‌آفرینی باشیم با یک حرف و مزاحمت. بعضی‌ها مریض‌اند و دنبال ایجاد مسئله و حاشیه هستند. گذشته‌ها گذشت. چرا برخی به دنبال بازی با آبروی مسوولان هستند؟ چرا به جای حمایت از مدیران باید این‌گونه برخورد کرد.

وی از اصحاب رسانه خواست در شرایطی که ایلام در راه توسعه قرار گرفته است یاور مدیران باشند و نمایندگان مردم هم با رایزنی‌ها با وزارت‌خانه‌ها مشکلات استان را منعکس خواهند کرد.

نظرات ارسال نظر