نشست هم‌اندیشی مسئولان ستادهای انتخاباتی روحانی در ایلام

نشست هم‌اندیشی مسئولان ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی با اعضای شورای مرکزی ستاد استان ایلام  برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه ایلام ، در نشست هم‌اندیشی ستادهای انتخاباتی روحانی با شورای مرکزی ستاد ایلام که با حضور بیش از 40 نفر از  مسئولان و فعالان ستادی  برگزار شد مسائلی از جممله ارزیابی عملکرد مدیریت استان ،انسجام و همدلی فعالان سیاسی،سفر ریاست محترم جمهور در اوایل سال 93،اطلاع‌رسانی دقیق در مورد اجرای فازدوم هدفمندی یارانه‌‎ها و ضرورت تدوین برنامه‌های مربوط به توسعه‌ی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، اعضا با مثبت ارزیابی کردن دیپلماسی عمومی دولت  و تقدیر از این روند تاکید کردند: نتیجه‌ی این فعالیت‌ها بهبود فضای کسب و کار  در کشور و به تبع آن در استان شده که این روند مورد حمایت مردم و فعالان  عرصه‌های مختلف است.

در ادامه‌ی این نشست ضمن مهم توصیف شدن سفر ریاست جمهور به استان تاکید شد همه‌ی نخبگان ،صاحب‌نظران ،تولید کنندکان ،صنعتگران و... با ارائه‌ی راهکارها و برنامه‌های پیشنهادی  کاربردی به توسعه‌ و آبادانی استان استان کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا،اعضای نشست همچنین بر نقش نخبگان و رسانه‌ها بر درست اجرا شدن مرحله‌ی دوم هدفمندی یارانه‌ها تاکید و تصریح کردند: باید به دولت کمک کرد تا فاز دوم  بدون مشکلاتی که در فاز اول هدفمندی بوجود آمد اجرا شود.

در این نشست شرکت کنندگان  با رضایت بخش ارزیابی کردن فعالیت‌ها و خدمات مدیریت استان در دوره استاندار انتخابی دولت تدبیر و امید تاکید کردند : هر چند قضاوت و ارزیابی کلی زود است اما روند کلی تغییرات مثبت است و  گشودن پنجره‌‎های سرمایه‌گذاری به روی استان پس از دو دهه ،امید را  در بین مردم ، رسانه‌ها و فعالان عرصه‌های مختلف چند برابر کرده است.

در پایان فعالان ستادی تاکید کردند: وجود انسجام ، همدلی و پرهیز از شتاب‌زدگی و قضاوت‌های عجولانه مهمترین نیاز امروز استان است تا از فرصتی که با قرار گرفتن یک شخصیت توانمند ، پاک‌دست و متعهد و سیستم مدیریتی قوی که برای برون رفت استان از عقب‌ماندگی‌ها فراهم شده است نهایت استفاده شود و استان در مدار توسعه قرار گیرد.

نظرات ارسال نظر
  • مهرداددر تاریخ ۲ فروردين ۱۳۹۳

    واقعاخسته نباشیدزحمت کشیدیدمشکلات باداس وکمباین تدبیروامیدحل شدخداقوت

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال