ایلام آماده پذیرایی و ارائه خدمات به مسافران نوروزی است

فرماندار ایلام گفت: این شهرستان از اکنون با بسیج همه امکانات آماده ارائه خدمات و پذیرایی از مسافران نوروزی است.
ˈناصر خوشخبرˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تمهیدهای لازم به منظور استقبال، اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی و گردشگران این شهرستان اندیشیده شده است.
وی ادامه داد: ستاد آسان سازی سفرهای نوروزی در شهرستان ایلام با هدف توسعه خدمات دهی به مهمانان و گردشگران نوروزی فعال شده است.
وی اظهار کرد: دستگاه های خدمات رسان به مسافران نوروزی و گردشگران نیز تمام امکانات خود را برای توسعه خدمات رسانی در روزهای پیش روی نوروز به کار گرفته اند.
فرماندار ایلام گفت: این شهرستان دارای جاذبه های منحصر به فردی از حیث مواهب تاریخی و طبیعی است که همواره در نوروز با استقبال گرم مسافران و گردشگران بوم و غیربومی رو به رو می شود.
خوشخبر افزود: تلاش می شود که فضای مناسبی برای گردشگران و مسافران نوروزی در این شهرستان ایجاد شود تا با خاطره و یاد خوش پس از پایان روزهای تعطیل از ایلام خارج شوند.
شهر 220 هزار نفری ایلام دارای دو گنجینه (موزه) مردم شناسی و کشاورزی برای دیدن علاقه مندان است.
این شهر در کنار آثار تاریخی از طبیعت زیبایی برخوردار است؛ مناظر طبیعی و سرسبز ششدار، دره ارغوان، تنگه قوچعلی، کوه زیبای قلاقیران که میدان آزادی تهران از آن الگوبرداری شده، دالاهو، تجریان، آوه زا، چغاسبز و منجل از مناطق گردشگری حاشیه شهر ایلام است که دیدن آنها و غنودن در این مکان های تفریحی هرگز از یاد و خاطره ها نخواهد رفت.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال