دوشنبه 16 تیر 1399

روزهای پنج شنبه طبق روال گذشته در ایلام تعطیل است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ایلام گفت: روزهای پنج شنبه طبق مصوبه شورای بحران و کارگروه تحول اداری در استان ایلام تعطیل است.
به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل رستمی با بیان این مطلب تصریح کرد: با توجه به مصوبه شورای بحران استان و کارگروه پژوهش ، فن آوری و تحول اداری موضوع کاهش مصرف انرژی شرایط اقلیمی، مسائل فرهنگی خانواده ها احصاء شده از تعطیلی روزهای پنج شنبه مدارس، صرفه جویی در هزینه و زمان ، تحکیم بنیان خانواده و مسأله ترافیک شهری بدین وسیله در سال 1393 تا اطلاع ثانوی تعطیلی روزهای پنج شنبه تمدید شده است.

وی ادامه داد: ساعات شروع و پایان کار اداری به ترتیب 7:30 دقیقه تا 15:50 دقیقه و تعداد روزهای هفته در پنج روز کاری از شنبه تا چهارشنبه تعیین می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ایلام بیان داشت: بیمارستان ها ، مراکز خدمات درمانی، مراکز نظامی و انتظامی و بانک ها مشمول این دستورالعمل نیستند.

اسماعیل رستمی بیان داشت: تعیین ساعت انجام کار به هیچ وجه نباید و ارائه خدمات به ارباب رجوع خللی وارد آورد و بایست دستگاه های اجرایی در روزهای پنج شنبه خدمت رسانی لازم و کافی به مردم را از طریق شیفت بندی نیروی انسانی باکیفیت مناسب به انجام برسانند.

وی این دستورالعمل را جهت صرفه جویی و صلاح مردم و بهره وری عملکرد اداری استان دانست و تصریح کرد: دستگاه های اجرایی مکلفند ضمن فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت ارتقاء بهره وری نظام اداری، حداکثر طی مدت 45 روز، نسبت به ارسال گزارش نتایج اجرای بخشنامه مذکور از قبیل مزایا و معایب احتمالی مشتمل بر میزان صرفه جویی ها، نحوه خدمت رسانی در روزهای پنج شنبه ، شیفت بندی نیروهای دارای ارباب رجوع، و ... را به این معاونت جهت جمع بندی و تصمیم گیری ارسال کنند.
نظرات ارسال نظر
  • اولیاءدانش آموزدر تاریخ ۶ فروردين ۱۳۹۳

    تشکراززحمات آقای رستمی خبرخوشحال کننده ای برای خانواده ه اوکارکنان بود.خسته نباشی

    پاسخ به این نظر