جمعه 9 اسفند 1398

افتتاح کتابخانه مرکزی ایلام حد اکثر تا سال ۹۰

مهندس اعلايي تأكيد كرد: اين پروژه با تزريق بودجه از محل اعتبارات شهرستاني، حداكثر بايد در سال 90 به بهره برداري كامل برسد.
به گزارش موج به نقل از روابط عمومي اداره کل کتابخانه هاي ايلام، مهندس مجتبي اعلايي با همراهي معاونين عمراني و برنامه ريزي، فرماندار شهرستان ايلام، مديركل كتابخانه هاي عمومي استان، مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و جمعي از اصحاب رسانه ها از پروژه كتابخانه مركزي ايلام بازديد نمودند.
در اين بازديد استاندار و هيئت همراه ضمن بررسي روند ارجايي و پسشرفت پروژه اظهار داشت: همانگونه كه در بازديد هاي قبلي وعده داده شد، سرعت پيشرفت فيزيكي اين پروژه قابل قبول گرديده و انتظار است كه اين آهنگ رشد، افزايش منطقي پيدا نمايند.
وي ادامه داد: پروژه كتابخانه مركزي استان نيز كه با 5 هزار و 150 متر زيربنا در حال ساخت مي باشد نيز بر اساس تدابير و سازوكارهاي انديشيده شده در مسير تكميل قرار مي گيرد و به بهره برداري مي رسد.
نماينده عالي دولت در استان با انتقاد و ابراز گلايه از روند فرصت سوزيهاي كه در ساخت كتابخانه مركزي ايلام بوقوع پيوسته نيز بيان كرد: زيبنده نيست در پروژه اي فرهنگي و چند منظوره كه مورد نياز مردم مي باشد بيش از 10 سال به انتظار نشست.
وي تاكيد كرد: اين پروژه با تزريق بودجه از محل اعتبارات شهرستاني، حداكثر بايد در سال 90 به بهره برداري كامل برسد.
نظرات ارسال نظر