چهار‌شنبه 7 اسفند 1398

پالایشگاه گاز ایلام روزانه ۶.۸ میلیون متر مکعب گاز ترش تصفیه می کند

مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: روزانه 6.8 میلیون متر مکعب گاز ترش در پلایشگاه گاز ایلام تصفیه می شود.
به گزارش خبرنگار مهر در ایلام، محمد علی گلشن معاون عمرانی استاندار و هیئت همراه ظهر سه شنبه از قسمتهای مختلف شرکت پالایش گاز ایلام بازدید و با بررسی مسائل کلی این شرکت از خدمات پرسنل و کارگران شاغل در شرکت تقدیر نمود.
در این بازدید مهندس کمالی مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام اظهار داشت: این شرکت با اعتبار 400 میلیارد ریال و اشتغالزایی 800 نفر بصورت دائم احداث که روزانه 6.8 میلیون مترمکعب گاز ترش تصفیه می کند.
وی افزود:این شرکت با هدف تأمین گاز استان ایلام و استانهای غربی کشور و همچنین تقویت فشار خط گاز رسانی کشور احداث شده است.
مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: تولیدات این شرکت شامل گاز شیرین جهت مصارف صنعتی و خانگی، گاز مای و میعانات گازی جهت پتروشمی ایلام، گوگرد بصورت کلوخه ای و دانه بندی شده و گوگرد بنتونیتی جهت مصارف کشاورزی و صنعتی است.
وی تصریح کرد: یکی از بخشهای مهم این شرکت نیروگاه 75 مگاواتی تولید برق  با تکنولوژی بالایی است که بدست متخصصان داخل کشور ساخته شده است.
وی ادامه داد: این نیروگاه در شرکت پالایش گاز ایلام به بهره برداری رسیده است.
نظرات ارسال نظر
  • يك نفردر تاریخ ۴ بهمن ۱۳۸۹

    خيلي پرتي كه اين خبر رو الان چاپ كردي چونكه پالايشگاه گاز ايلام مدت دو هفته است كه يك كيلو هم گاز توليد نداره و خوابيده _ اي كلك پول تبليغ را از روابط عمومي گرفتي و لي مقالشونو دير چاپ كردي

    پاسخ به این نظر