چهار‌شنبه 7 اسفند 1398

مراسم بزرگداشت شهدای ورزشگاه فوتبال "چوار" ایلام برگزار می شود

مدیر ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام گفت: مراسم بزرگداشت شهدای حمله هوایی عراق به ورزشگاه فوتبال "چوار" ایلام، 19 بهمن ماه در این اداره کل برگزار می شود. 
نبی الله تبار در گفتگو با خبرنگار حیات با بیان این مطلب، افزود: جنگنده های عراقی در دوران دفاع مقدس و درتاریخ 23 بهمن ماه سال 65 به صورت ناجوانمردانه ورزشگاه فوتبال "چوار" استان ایلام را که در آن زمان در آن مسابقه فوتبال در جریان بود را بمباران کردند که در جریان آن 15 بازیکن فوتبالیست، داور مسابقه و پنج تماشاگر به شهادت رسیدند. 
وی ادامه داد: این مراسم در راستای برگزاری یادواره های شهدا و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای ورزشگاه فوتبال "چوار" ایلام که در 23 بهمن ماه سال 65 به شهادت رسیده اند برگزار می شود. 
تبار خاطرنشان کرد: این حمله و بمباران برای این ناجوانمردانه است که بدون اطلاع قبلی و در زمان بازی فوتبال در این ورزشگاه و زمانی که ورزشگاه پر از تماشاگر بود صورت گرفته است. 
مدیر ادبیات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام در پایان گفت: جزییات برگزاری این مراسم و سخنرانی ها و بخش های مختلف آن به زودی اطلاع رسانی می شود. 
نظرات ارسال نظر