دوشنبه 5 اسفند 1398

ستاد های مردمی دکتر احمدی نژاد در استان ایلام خواستار انتصاب استاندار بومی شدند

به گزارش پايگاه خبري-تحليلي مهر ايلام ستادهاي انتخاباتي حمايت هاي مردمي استان ايلام متشكل از ستادمركزي ، ستاد امتداد مهر ، ستاد پيشكسوتان ايثارگر ، ستاد جمعيت ايثارگران و جمعيت رهپويان و ستاد حزب ا... ايلام با امضاي نامه اي خطاب به معاون اول رئيس جمهور ، رئيس دفتر رئيس جمهور ، مشاور ارشد رئيس جمهور و وزير كشور ازآنان خواستند نسبت به انتصاب استاندار ايلام از ميان گزينه هاي اصولگرا وكارآمد بومي و همسو با دولت عدالت محور اقدام كنند.

درقسمتي از اين نامه آمده است :  اینک که با عظمت حضور حماسی مردم  در 22 خرداد ، چشمان بد خواهان نظام كور گشته  و چهره کریه معاندان بر ملا شده  و افقی روشن فراروی ملت ایران قرار گرفته و سیمایی که در آن وحدت و همدلی،عشق و امید به انقلاب و گفتمان خدمتگزاری را حاکم نموده است ، نيروهاي اصولگراي استان ايلام درقالب ستادهاي حمايت هاي مردمي از دكتر محمود احمدي نژاد و جبهه متحد اصولگرا متشكل از گروه هاي سياسي ارزشگرا  آغاز این حرکت اصولي و استقرار یک کابینه   انقلابی و مقتدر که با حمایت مجلس اصولگراشکل گرفته را به فال نيك مي گيرند و انتظار می رود که این تحول مدیریتی در استانها نيز با همت دولت عشق در مناطق مختلف کشور و با اعتماد بر نیروهای کارآزموده و متعهد بومي  بخصوص در مدیریت عالی استانها تداوم یابد.

درقسمت ديگري از اين نامه بيان شده است : امید آن داریم در این مقطع حساس با عنایت دولت مكرمه جناب آقای دکتر احمدی نژاد و با اعتماد به نیروهای بومي وكاردان وكارآزموده استان ایلام شاهد شکل گیری  يك مديريت موفق مورد انتظار مردم غیور و انقلابی  به عنوان آرزوي ديرينه دراين استان باشيم. همانطور که الحمدالله در دوره  نهم  این اعتماد براي اولين بار درتاريخ اين استان تمام شيعه توسط دولت نهم تحقق يافت.

نظرات ارسال نظر