شنبه 23 آذر 1398

هیئت مدیره خانه مطبوعات ایلام انتخاب شدند

هیئت مدیره خانه مطبوعات استان ایلام در یک فضای رقابتی انتخاباتی و با حضور حداکثری اعضای خانه انتخاب و آغاز به کار کردند.

 عمران خودآموز- مسول امور مطبوعات و تبلیغات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعلام این خبر در پایان انتخابات خانه مطبوعات ایلام گفت: اعضای هیئت مدیره بر اساس قانون 7 نفر هستند و منتخبان جدید شامل دکتر احمد شوهانی، پرویز شریفی، غلامرضا میرزایی، علی حیات نیا، رضا پاکزاد،علی خان حاتمی و فرید الوندی هستند عبدالحمید کرمی ، معصومه علی حسینی ،محمد یعقوبی و آمنه حسن بیگی بعنوان اعضای علی البدل برگزیده شدند.

وی افزود: خداداد ابراهیمی و پروین صمیم نیا به عنوان بازرس خانه انتخاب شد وعلی اکرم خانه ای نیز به عنوان علی البدل بازرسین برگزیده گردید.

خودآموز گفت: براساس نص صریح اساسنامه ، منتخبان از میان خود دکتر احمد شوهانی را به عنوان رئیس خانه ، پرویز شریفی را به عنوان نایب رئیس ، غلام رضا میرزایی را به خزانه دار و علی حیات نیا را به عنوان منشی انتخاب کردند.

مسول امور مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد ایلام اضافه کرد: با توجه به اینکه هیئت مدیره منتخب مجمع عمومی قبلی ناهماهنگ بودند برخی از منتخبان قبلی استعفا داده بودند و هیئت مدیره قبلی از اکثریت افتاده بود که در جلسه فوق العاده قبل ، مجمع عمومی رای به انحلال هیئت مدیره داد و ما پس از استعلام از اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی بحث انحلال منتفی و بر اساس بند 2 ماده 18 اساسنامه مجمع عمومی فوق العاده تشکیل گردید و نسبت به عزل افراد باقی مانه اقدام شد.

خودآموز گفت: در مجمع عمومی عادی اقدام به تجدید انتخابات هیئت مدیره در یک فضای رقابتی و حداکثری گردید که در این میان نقش قاطع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در زمینه اجرای کامل اساسنامه بسیار مهم بود
نظرات ارسال نظر