شنبه 23 آذر 1398

یک باند جعل اسناد در ایلام شناسایی و متلاشی شد

 يک باند جعل اسناد و احکام قضايي با تلاش و پيگيري هاي اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان (عج ) در اداره کل اطلاعات استان ايلام شناسايي و دو نفر از اعضاي اصلي آن دستگير شدند.
 
به گزارش ايرنا، به نقل از روابط عمومي اداره کل اطلاعات استان ايلام حاکيست : متهمين ضمن جمع آوري و جعل آرم دستگاه ها و سازمان هاي مختلف مبادرت به صدور اسناد و احکام قضايي مجهول براي افرادي که خروج غير قانوني از کشور را داشتند، نموده تا به اين وسيله اين افراد اقدام به تقاضاي پناهندگي و اقامت دائم در خارج از کشور نمايند. 
براساس اين گزارش ، دستگير شدگان علاوه بر تهيه احکام قضايي مجهول اقدام به جعل مکاتبات اداري برخي سازمانها و ارگانها ، کارت معافيت از خدمت سربازي ، کارت دانشجويي و ... نيز مي نمودند که با هوشياري نيروهاي اطلاعاتي شناسايي و پس از دستگيري و اعتراف به انجام بزه هاي ارتکابي به همراه ابزار و آلات مورد استفاده و اسناد مکشوفه تحويل مرجع قضايي گرديدند. 
نظرات ارسال نظر
  • صادق محمودیاندر تاریخ ۲ مرداد ۱۳۸۹

    دستگیری این باند را تبریک میکویو باند دیگری هم وجود دارد که با .کمک دلالها در داد گستری حکم تغییر سن را صادر میکنند شناسنامه ای میدهند که در شیر خوارگی بمدرسه رفته است

    پاسخ به این نظر