سه‌شنبه 1 بهمن 1398

برگزاری سه همایش و پنج نشست در طرح ضیافت اندیشه ایلام

معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ايلام از برگزاري سه همايش و پنج نشست، يك محفل انس و ويدئو كنفرانس، شب شعر و خاطره در هفته نخست طرح ضيافت انديشه استان ايلام علاوه بر اجراي طرح‌هاي مصوب آموزشي تربيتي و ورزشي خبر داد. 
به گزارش موج به نقل از مأوا، حجت‌الاسلام هاشمي همايش "عفاف و حجاب" را از جمله اين همايش‌ها عنوان كرد و گفت: در اين همايش با حضور 5 تن از اساتيد موضوعاتي نظير رابطه حجاب با آزادي، عقل،‌ روش‌هاي ترويج حجاب و عفاف، آثار حجاب و پيامدهاي بدحجابي و حجاب تحميلي، تقليدي، مصلحتي، تعقلي و تعبدي مطرح شد. 
وي ديكته همايش برگزارشده در اين طرح را با عنوان "دعا و نيايش" ذكر كرد و گفت: در اين همايش نيز دو تن از اساتيد به سئوالات دانشجويان پاسخ دادند و راه‌هاي رسيدن به وضع مطلوب را از طريق شناخت وضع موجود و وضع مطلوب بررسي كردند و نقش حكومت و مردم را توسعه و ترويج فرهنگ نماز جدي دانستند. 
هاشمي همايش جوان و آسيب‌هاي اجتماعي و ويدئو كنفرانس استاد رحيم پورازغندي را از پرطرفدارترين برنامه‌هاي هفته نخست طرح ضيافت انديشه ايلام دانست و تصريح كرد: مباحث مطروحه در اين برنامه‌ها بسيار مفيد است چرا كه ايجاد بينش و اصلاح نگرش و برخورداري از بصيرت نافذ و معرفت عميق در سايه هم‌انديشي امكان‌پذير است.
نظرات ارسال نظر