سه‌شنبه 1 بهمن 1398

دبیر میز استان خبر داد: دیدار استاندار جدید ایلام با اعضاء هیئت علمی دانشگاه تهران و جهاد دانشگاهی

دبیر میز استان گفت: مهندس مروارید در جلسه با اعضاء هیئت علمی دانشگاه تهران و جهاد دانشگاهی تعامل و ارتباط با مجامع دانشگاهی را راهبرد خود اعلام کرد.
«حسن رستم‌زاد» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: استاندار جدید ایلام روز گذشته دیدار بسیار سودمندی را با جمعی از اعضاء هیئت علمی دانشگاه تهران و جهاد دانشگاهی انجام شد که در این دیدار اساتیدی از رشته‌های مختلف حضور داشتند و مسائل مهم و قابل توجهی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
رستم زاد با بیان اینکه برخی از اساتید حاضر در جلسه پیش‌تر در انجام طرح های علمی و صنعتی در ایلام فعالیت داشته و شناخت خوبی از اوضاع ایلام داشتند ادامه داد: اساتید حاضر در جلسه بر وجود قابلیت‌های سرشار ایلام در زمینه‌های نفت و گاز، صنعت و معدن، کشاورزی و دامپروری به عنوان مولفه‌های اصلی توسعه و آبادانی ایلام تأکید کردند.
رستم‌زاد خاطرنشان کرد: در این جلسه مهندس مروارید نیز تعامل و ارتباط با مجامع دانشگاهی و بهره گیری از نظرات متخصصین را از راهبردهای خود اعلام و بر تداوم چنین برنامه‌هایی تأکید کرد. دبیر میز استان همچنین از دیدار استاندار ایلام با اعضای بنیاد فرهنگی خیریه‌ی صدر هاشمی خبر داد و گفت: در این دیدار اعضای این بنیاد برای احداث مدرسه‌ی شبانه‌روزی و سرمایه‌گذاری در استان قول همکاری دادند.
نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۲

    استاندار ایلام با اساتید دانشگاه تهران جلسه گذاشته!!! واقعا خنده داره. یه سر بره با عشایر چهارمحال و بختیاری هم جلسه بذاره و از نزدیک با مشکلات آنها هم آشنا بشه!!!

    پاسخ به این نظر