یک‌شنبه 11 خرداد 1399

کمبود فضای فیزیکی، مشکل زندان‌های استان ایلام

مدیرکل زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی استان ایلام، اساسی‌ترین مشکل زندان‌های این استان را کمبود فضای فیزیکی عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام، سید‌محمد موسوی در دیدار با رییس کل دادگستری استان ایلام، اظهار کرد: به دلیل عدم تخصیص اعتبار کافی مرحله اتمام ساخت پروژه زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت طول کشیده است که با اختصاص بودجه و تکمیل این پروژه بسیاری از مشکلات مددجویان و زندان‌های استان مرتفع خواهد شد.
موسوی با بیان این‌که «تحقق برنامه اصلاحی و تربیتی و همچنین ارتقای امنیت با حمایت دستگاه قضایی استان و قضات قابل تحقق است» خاطرنشان کرد: زندان‌های استان حائز مقام اول در کشور به دلیل کمترین آمار ورودی هستند.
وی غیبت از مرخصی مددجویان زندان‌های استان را اندک برشمرد و وجود تضمین کافی و مناسب را یکی از دلایل غیبت نکردن مددجویان در مرخصی عنوان کرد.
مدیرکل امور زندان‌های استان، ادامه داد: این دستگاه تمام تلاش خود را همانند سنوات گذشته برای پیشبرد اهداف این سازمان و ارتقای امنیت در جامعه با همکاری دیگر دستگاه‌ها انجام خواهد داد.
نظرات ارسال نظر
  • حسیندر تاریخ ۲۶ فروردين ۱۳۹۲

    اوضاع زندان دالاب ازگوانتاناموهم وخیم تراست زندانیان این زندان برای جای خواب بامشکل بسیارجدی مواجه هستند-اینهاهم انسان هستندبخاطرخدارسیدگی کنید

    پاسخ به این نظر