نفرات برتر مسابقات وزنه‌برداری قهرمان کشوری در ایلام معرفی شدند

 مدیرکل ورزش و امور جوانان استان ایلام گفت: نفرات برتر مسابقات وزنه‌برداری قهرمان کشوری در ایلام معرفی شدند.
 
فرزاد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: 300 ورزشکار و مربی از 27 استان کشور برای شرکت در رقابت‌های قهرمان کشوری وارد استان ایلام شدند.
وی ادامه داد: این ورزشکاران در وزن‌های 56، 62، 69، 77، 85، 94، 105 و ...به مصاف هم رفته و با هم رقابت کردند.
این مسئول اضافه کرد: توسعه ورزش وزنه‌برداری، کشف استعدادهای منطقه‌ای و ... از جمله اهداف برپایی این رقابت‌ها بود.
فتاحی تصریح کرد: در دسته 56 کیلوگرم، محمد اصغرنژاد از گیلان، ابوالقاسم داودی از قم و حسن گلپرور از همدان به ترتیب نفرات اول تا سوم این مسابقات شدند.
مدیرکل ورزش و امور جوانان استان ایلام گفت: در دسته 62 کیلوگرم نیز، علی‌اصغر غفوری از اصفهان، محمد فاطمی از تهران و صادق قربانی از خوزستان به ترتیب حائز عنوان‌های اول تا سوم شدند.
وی ادامه داد: در دسته 69 کیلوگرم نیز سجاد بهروزی، ایمان محبی از خوزستان و احمد محمدی از خراسان‌جنوبی به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
این مسئول اضافه کرد: در دسته 77 کیلوگرم مسعود چترایی از اصفهان، حمید ملکی از ایلام و مرتضی بیگلری از مازندران به ترتیب حایز عنوان‌های اول تا سوم شدند.
فتاحی تصریح کرد: در دسته 85 کیلوگرم نیز رسول تقیان از اصفهان، مجتبی نوری و صالح چراغی از تهران به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند.
مدیرکل ورزش و امور جوانان استان ایلام گفت: در دسته 94 کیلوگرم نیز یاسین باقری از خوزستان،
جعفر رضایی از همدان و نیما آقایی از گیلان به ترتیب در سکوهای اول تا سوم ایستادند.
وی ادامه داد: در دسته 105 کیلوگرم کیا قدمی از کرمانشاه، محسن بهرام‌زاده از بوشهر و حامد مجیدی از گیلان توانستند عنوان‌های اول تا سوم را کسب کنند.
این مسئول اضافه کرد: در دسته به اضافه 105 کیلوگرم نیز رشید شریفی از اصفهان، محسن داوودی از تهران و محمد کرم‌زاده از خوزستان به ترتیب حایز عناوین اول تا سوم شدند.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال