استاندار ایلام: طرح راه‌آهن ایلام سال آینده اجرا می‌شود

استاندار ایلام گفت: طرح راه‌آهن ایلام سال آتی اجرایی می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، محمود عباس‌زاده ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی استان ایلام اظهار داشت: با تلاش‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته طرح راه‌آهن ایلام، اردیبهشت ماه سال آتی اجرایی می‌شود.
وی ادامه داد: استان ایلام یکی از مناطق در حال توسعه بوده که ایجاد راه‌های استاندارد و ریلی یکی از نیازهای اساسی آن است.
این مسئول اضافه کرد: در این راستا با رایزنی با مسئولان و وزیر راه و شهرسازی مقدمات اجرای این طرح مهم در استان ایلام فراهم شده است.
عباس‌زاده تصریح کرد: بر این اساس قرار است که اردیبهشت ماه سال آینده با حضور مسئولان امر این مهم در ایلام کلید بخورد.
استاندار ایلام همچنین با اشاره به عملکرد بودجه‌ای استان در سال 91 گفت: 100 درصد مطالبات کارکنان و 80 درصد سایر هزینه‌های استان ایلام پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه توسعه عمرانی استان ایلام در دستور کار مسئولان استان قرار دارد، ادامه داد: استان ایلام در این حوزه با جذب 10 میلیارد ریال اعتبار طرح‌های مهر ماندگار را تا اردیبهشت سال آینده به اتمام می‌رساند.
این مسئول اضافه کرد: در بخش کشاورزی این استان با جذب هزار و 700 میلیارد ریال رتبه نخست را در بین تمام استان‌ها در جذب تسهیلات کشاورزی کسب کرده است.
عباس‌زاده تصریح کرد: اعتبارات تملک دارایی‌ها نیز در استان ایلام افزایش یافته و استان ایلام از نرخ رشد مثبتی برخوردار است و اکثر طرح‌های عمرانی از محل اعتبارات ملی تامین اعتبار می‌شود.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال