نمایشگاه بهاره در ایلام بر پا شد

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: نمایشگاه بهاره در ایلام برپا شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، علی مهدوی ظهر یکشنبه  در بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه عرضه  کالای فروش بهاره در چغا سبز ایلام آغاز به کار کرده است.
وی افزود: تنقلات، خشکبار، کیف، کفش و پوشاک و... ازجمله اقلامی است که در این نمایشگاه با 15 تا 30 درصد تخفیف به فروش می رسد.
وی بابیان اینکه همزمان هشت نمایشگاه در سطح شهر در استان برگزار کردیم، عنوان کرد: تفاوت امسال با سال گذشته این است که ما دامنه  کالاهای اساسی و ضروری را بیشتر کردیم و در نمایشگاه در اختیار مردم قراردادیم.
وی ادامه داد: انواع برنج، برنج هندی، تایلندی و آرژانتینی و مواد پروتئینی گوشت قرمز، گوشت مرغ ، تخم مرغ ، ماهی و کالاهای ضروری مورد نیاز مردم در این نمایشگاه ها عرضه می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد.
مهدوی بابیان اینکه این نمایشگاه علاوه بر ایلام درشهرستان ها نیز برقرار است، افزود: این نمایشگاه  تا 27 اسفند ماه دایر است.
نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

    واقعا كه رو داره - اگه مردم رو می دید که چطور واسه خریدن یک کیسه برنج از سر و کول هم بالا میرن و اطراف ماشین فروش برنج رو گرفتند خجالت می کشید و این حرف رو نمی زد. خدا لنت کنه کسانی که برای مردم ارزش قایل نیستند. مردم ایلام برای انقلاب در طول هشت سال سختی کشیدند و همیشه قانع بودند لیاقتشون این مدیران بی لیاقت نیست.

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال