تعیین تکلیف بدهکاران بانک کشاورزی ایلام

استاندار ایلام گفت: با نظر مساعد دولت و براساس مصوبه هیئت مدیره بانک کشاورزی بدهی بدهکاران این بانک تعیین تکلیف می‌شود.
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از روابط عمومی استانداری محمود عباس‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس مصوبه هیئت مدیره بانک کشاورزی بدهکارانی که مبلغ بدهی آنها تا مبلغ 100 میلیون ریال است، تعیین تکلیف می‌شوند.
وی ادامه داد: بهره‌برداران بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی، که تاریخ عقد قرارداد موجود آنها از ابتدای سال 79 تا نیمه سال 91 باشد و مانده­ی بدهی هر قرارداد اعم از اصل و متفرعات (منهای 6 درصد جرایم) و سررسیده و سرنرسیده تا پایان شهریورماه 91 حداکثر یک صد میلیون ریال باشد مشمول این مصوبه می‌شوند.
استاندار ایلام با تأکید بر این که فعالان بخش کشاورزی که از تسهیلات این بانک استفاده کرده‌اند می‌توانند با استفاده از این مصوبه نسبت به تعیین تکلیف معوقات بانکی خود اقدام نمایند، تصریح کرد: بدهی بدهکاران بانک کشاورزی حداکثر به مدت 5 سال تقسیط شده و سود دوره تقسیط نیز با نرخ شورای پول و اعتبار محاسبه و به حساب دولت منظور می‌گردد.
بر اساس این گزارش، بنا بر اعلام مدیریت بانک کشاورزی مهلت مراجعه و تعیین تکلیف بدهی تا پایان وقت اداری روز 28 اسفند ماه سال 91 است و حضور گیرنده تسهیلات و متعهدان بدهی برای امضای توافقنامه امهال و تقسیط تسهیلات در شعب بانکی الزامی است.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال