نیروی انتظامی ایلام مصمم به برخورد قاطع با اراذل و اوباش است

فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام گفت: نیروی انتظامی ایلام مصمم به برخورد قاطع با اراذل و اوباش است.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی دولتی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش پلیس آگاهی و ماموران انتظامی استان شرور سابقه دار ایلامی شناسایی و دستگیر شد.
وی با بیان اینکه با هماهنگی مقامات قضایی استان این شرور سابقه دار در سطح شهر گردانده شد، افزود: این شرور در آخرین مرحله از جنایت خود مرتکب چند فقره زورگیری از مردم شده است.
وی با اشاره به اینکه  امسال نیروی انتظامی مصمم به برخورد قاطع با اراذل واوباش بوده، اضافه کرد: ما در سطح استان تذکرهای لازم را به افر اد شرور و هنجارشکن دادیم در چندین مرحله آنها را احضار کردیم  اما متاسفانه افرادی قانون شکن، ناهنجار و شرور وجود داشت که موجب اختلال در نظم عمومی جامعه شده بودند که رفتار و حرکت این ها از چشم پلیس دور نماند این افراد مجرم و متخلف دستگیر شدند و تحویل مراجع قضایی داده شدند.
وی بیان داشت: شاهد بودیم گرداندن آنها در سطح شهر موجب شادی و خوشحالی در مردم شد من به عنوان خادم مردم به افراد قانون شکن هشدار می دهم که مطمئن باشند رفتار ناشایست، اقدامات غیرقانونی آنها و اقدامات مخل نظم عمومی جامعه از چشمان تیزبین پلیس مخفی نخواهند بود.
دولتی اظهار داشت: پلیس در برخورد قاطع و همه جانبه با این افراد مصمم خواهد بود و پشتیبانی مردم از نیروی انتظامی مایه دلگرمی این نیرو خواهد بود.
نظرات ارسال نظر
  • همشهریدر تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۱

    سلام کاش فکری هم برای دستگیر وبرخوردبا سارقان منازل که چند وقتی به جان منازل ما افتادن هم بکنید

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال