دوشنبه 23 تیر 1399

ستادهای شهرستانی حامیان جلیلی در ایلام راه‌اندازی شد

رئیس ستاد حامیان مردمی جلیلی در استان ایلام گفت: ستادهای شهرستانی حامیان جلیلی در ایلام راه‌اندازی می‌شود.
 
حسین نیکروش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: پس از اعلام موجودیت اولیه ستاد حامیان مردمی دکتر جلیلی (حیات طیبه) در ایلام تعداد زیادی از مردم و متدینین که احساس تکلیف شرعی کردند آمادگی خود را برای یاری رساندن و اعلام پشتیبانی از دکتر جلیلی بیان کردند.
وی ادامه داد: این ستاد مصمم است از همه فعالان سیاسی مذهبی و فرهنگی استان که تمایل به فعالیت در ستاد دکتر جلیلی را به خصوص در شهرستان‌های تابعه استان ایلام دارند، استفاده کند.
رئیس ستاد حامیان مردمی جلیلی در استان ایلام تصریح کرد: بر این اساس از همه علاقه‌مندان درخواست می‌شود اطلاعات اعضا و فعالیت‌های خود را با این دفتر به آدرس الکترونیکی nikravesh_hossein@yahoo.com  اعلام کنند.
نیکروش تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای ارتباط متقابل از طریق این نشانی الکترونیکی اقدام کنند تا مناطق یا اصناف فاقد ستادهای مردمی شناسایی شوند.
رئیس ستاد حامیان مردمی جلیلی در استان ایلام گفت: از تمام افرادی که مایل به راه‌اندازی ستادهای مردمی (حیات طیبه) در شهرها و روستاهای مختلف و همچنین بین اقشار مختلف هستند تقاضا داریم که پس از شروع فعالیت رسمی اخبار، گزارش‌ها، ابتکارات و ... را به آدرس ایمیل اعلام شده برای انعکاس به دفتر مرکزی ارسال کنند.
وی با اشاره به شیوه‌‌نامه تبلیغاتی سعید جلیلی در انتخابات ادامه داد: لازم است همه علاقه‌مندان جلیلی با رعایت کامل قانون تبلیغات انتخابات از چاپ عکس‌های بزرگ رنگی و بدون محتوا اجتناب ورزیده و از هر گونه فعالیت تخریبی نسبت به دیگر نامزدها به شدت پرهیز کنند.
نیکروش تصریح کرد: هواداران این کاندیدا ضمن پرهیز از انجام هزینه‌های گزاف برای ارتباط‎گیری مستقیم با مردم بر استفاده از پتانسیل‌هایی چون مساجد، هیئت‌ها، تکایا و حسینیه‌ها تمرکز کنند و در تمام مراحل فعالیت رعایت حق‌الناس و حفظ حریم‌ها را مدّنظر بگیرند.
نظرات ارسال نظر