دوشنبه 1 مهر 1398

فعالیت تبلیغاتی ۲۵۰۹ نامزد انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ایلام

 دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا در استان ایلام گفت: دو هزار و509 نامزد انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر وروستا دراستان ایلام تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کردند.
علی اکبر محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دو هزار و509 نامزد انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر وروستا در استان ایلام تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کردند.
وی افزود: از این تعداد نامزد انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر وروستا در استان ایلام 579 نامزد در شهرها و یک هزار و930 نامزد در روستا ها هستند.
وی درادامه ضمن دعوت از نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا وطرفداران آنها به رعایت قانون بیان داشت: تبلیغات کاندیدای شوراهای شهر و روستا در استان ایلام و در سراسر کشور از 16 خرداد ماه تا 22 خرداد ماه براساس ماده 56 قانون و مواد 61 تا 66 آیین نامه ی اجرایی زمان تبلیغات برای این عزیزان یکسان است.
محبی اظهار داشت: در زمان مشخصی که قانون برای این کاندیدها در نظر گرفته است باید تمام موارد را به خوبی رعایت کنند که اگر کاندیدی یا هواداری امر خلافی را انجام بدهد براساس ماده 57 قانون با آنها برخورد می شود.
وی ادامه داد: توصیه ای که از کاندیدها وهواداران آنها داریم این است که مردم را دعوت کنند که در پای صندوق های رأی حضور پرشور داشته باشند تا در 24 خردادماه حماسه سیاسی که مد نظر مقام معظم رهبری است را خلق کنند.
محبی تصریح کرد: نصب هرگونه پوستر، پلاکارت و نوشتن بر درب ودیوار بیمارستان ها، مدارس و همچنین تبلیغ کارمندان دولت از کاندیدها درزمان اداری ممنوع است.
دبیر هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا در استان ایلام در پایان اضافه کرد: در استان ایلام بیش از هزار نفر نظاره گر به قانون شوراها ی شهر وروستا هم در حوزه نظارت و هم ناظران وبازپرسان کار بررسی را انجام خواهند داد.
نظرات ارسال نظر