شنبه 30 شهریور 1398

عزتی: فضای انتخابات با رفتن عارف شفاف تر شد

 نماینده سابق مردم ایلام در مجلس با ا علام اینکه پیش بینی می شود اکثریت مردم در روز جمعه پای صندوق های رای بیایند، گفت: با انصراف عارف هم اکنون فضای انتخابات شفاف تر شده است.
علی عزتی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن استقبال از اعلام انصراف رسمی عارف گفت: با انصراف عارف هم اکنون فضای انتخابات شفاف تر شده و پیش بینی می شود اکثریت مردم در روز جمعه به پای صندوق های رای بیایند.
نماینده مردم ایلام در مجلس هشتم گفت: اکنون به وجود آمدن شور انتخاباتی بدون شک به نفع نظام است و تمایل مردمی که از اختلافات و دعواهای سیاسی خسته شده اند بیشتر به سوی دکتر روحانی است.
وی افزود: بهبود معیشت مردم از طریق تولید ثروت ملی و توزیع عادلانه ثروت ملی و همچنین اجرای درست قانون از انتظارات مردم از رئیس جمهور جدید است.
نماینده مردم ایلام در مجلس هشتم ادامه داد: همه گروه ها و احزاب سیاسی باید در انتخابات مشارکت کنند.
علی عزتی تصریح کرد: روحانی فردی معتدل بوده و هیچگاه در عرصه های مختلف سیاسی دچار افراط و تفریط نشد  و از ابتدای انقلاب تاکنون هر ماموریتی به وی واگذار شده به خوبی از عهده آن برآمده است.
عزتی ضمن تاکید بر مشارکت همه مردم در انتخابات ریاست جمهوری افزود: امیدوارم همه مردم و به خصوص جوانان ایران اسلامی در روز جمعه به پای صندوق های رای بیایند.
نظرات ارسال نظر