یک‌شنبه 24 آذر 1398

فروش سیم‌کارت‌های کرمانشاهی توسط افراد سودجو در ایلام

بازاریاب‌های سودجود در ایلام سیم‌کارت‌های اعتباری 10 هزار تومانی را 27 هزار تومان به مردم می‌فروشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام ،اخیرا افرادی با به صدا درآوردن زنگ خانه‌های مردم در مناطقی از ایلام مانند "بانبرز" و "هانیوان" ، به آنها سیمکارت‌هایی از شرکت همراه اول با قیمت 27 هزار تومان به مردم می‌دهند.

یکی از اهالی محله‌ی بانبرز شهر ایلام می‌گوید:چند روز پیش یک نفر با مراجعه به منزل ما یک بسته را که حاوی «سیمکارت اعتباری همراه اول + هدیه‌ی فعال‌سازی» به مادرم که اطلاعاتی در این زمینه ندارد می‌دهد و 27 هزار تومان از او می‌گیرد.

وی ادامه داد: جالب اینجاست که کد این شماره‌ مربوط به استان کرمانشاه است.

پرس و جوهای خبرنگار ایسنا نشان داد که این موضوع برای اکثر محله‌های شهر ایلام مخصوصا مناطق حاشیه‌ای شهر پیش آمده است.

پورنادر مسوول روابط عمومی شرکت مخابرات استان ایلام در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایربان(ایسنا)،منطقه ایلام، اظهار کرد:اخیرا مشاهده شده است که افرادی بازاریاب بسته‌های سیم کارت‌هایی را که« طلایی» هم نیستند در برخی مناطق ایلام پخش می‌کنند که تعدادی از آنها هم دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه سیم‌کارت‌های توزیعی توسط این افراد نه تنها گران‌تراز سیم‌کارت‌های قابل فروش در مراکز مجاز است ادامه داد: استفاده کنندگان از این سیمکارت‌ها متحمل هزینه جابجایی در تماس‌ها خواهند شد.

پورنادر از عموم مردم خواست استان خواست از پذیرفتن چنین بسته‌هایی خودداری و عوامل توزیع و بازاریاب‌ها را به مراکز انتظامی معرفی کنند.

نظرات ارسال نظر