دوشنبه 28 بهمن 1398

انحراف به چپ پراید عامل سانحه رانندگی خودروی مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه بود

جانشین فرمانده پلیس‌راه استان ایلام گفت: انحراف به چپ پراید عامل سانحه رانندگی خودروی مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه بود.
 خبرگزاری فارس: انحراف به چپ پراید عامل سانحه رانندگی خودروی مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه بود
یحیی صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تغییر مسیر ناگهانی یک دستگاه خودروی پراید در مسیر سه راهی کارزان سبب خروج یک دستگاه سمند حامل هادی شریفی مدیرکل صدا و سیمای استان کرمانشاه و خانواده‌اش به سمت بیرون جاده شد.
وی ادامه داد: بر اثر خروج این دستگاه سمند و برخورد با قلوه‌ سنگ‌های بزرگ داخل حاشیه جاده و مزارع کشاورزی و همچنین واژگونی سمند سبب کشته شدن هادی شریفی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه شد.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: افزون بر این سه سرنشین دیگر این دستگاه سواری سمند نیز مجروح و در نخستین فرصت به مراکز درمانی ایلام منتقل شدند.
صفری تصریح کرد: یکی از سرنشینان این خودرو که دختر مرحوم هادی شریفی است در بیمارستان امام خمینی نیز جان باخته است.
جانشین فرمانده پلیس‌راه استان ایلام گفت: دو تن دیگر سرنشینان نیز در بیمارستان در حال مداوا هستند.
وی ادامه داد: مسیر جداکننده کارخانه سیمان در سه راهی کارزان یکی از نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای بوده که بارها در این محور سوانح دلخراشی روی داده است.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: در نخستین فرصت و برای چندمین بار متوالی این موضوع و حادثه‌خیز بودن این نقطه را به اطلاع مسئولان اداره کل راه و شهرسازی خواهیم رساند.
 هادی شریفی اهل استان ایلام بوده که از سال 66 وارد سازمان صدا و سیمای مرکز ایلام شد و آن زمان تاکنون در مسئولیت‌های مختلف از جمله معاون سیمای مرکز ایلام، قائم مقام صدا و سیمای مرکز ایلام، مدیرکل مراکز اراک و کرمانشاه منشاء خدمات فراوانی در رسانه ملی بود.
نظرات ارسال نظر