یک‌شنبه 15 تیر 1399

نماینده مردم ایلام: مشکلات خاص مردم ایلام با رئیس جمهور مطرح شد

نماینده مردم ایلام، ایوان،مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات خاص مردم ایلام با رئیس جمهور مطرح شد.
احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: طی دیداری خصوصی و حضوری با احمدی‌نژاد که روزهای پیش انجام شد مشکلات مهم استان ایلام با وی در میان گذاشته شد.
وی ادامه داد: در این دیدار ضمن بازمعرفی ایلام به رئیس جمهور مشکلات خاص و ویژه استان ایلام با احمدی‌نژاد در میان گذاشته شد و رئیس جمهور دستورات ویژه‌ای برای رفع این مشکلات صادر کرد.
این نماینده مجلس اضافه کرد: احداث راه آهن، توسعه فعالیت‌های مرز مهران، تسریع در روند مطالعه ایجاد راه آهن ایلام، وضعیت سدهای جزمان، چنگوله، سازبن، چناره، گلال، گاوی، موضوع کشاورزی استان، بیکاری جوانان به ویژه جوانان تحصیل کرده و ... از جمله مطالبات به حق مردم است که با رئیس جمهور مطرح شد.
شوهانی تصریح کرد: احداث فرودگاه بین‌المللی مهران، ارتقای دهستان‌های شباب، میشخاص، شوهان، آسمان آباد، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی مهران، ارتقای فرمانداری مهران به فرمانداری ویژه، استقرار دفتر بهره‌برداری گاز و نفت غرب کشور در ایلام، احداث فاز دوم پالایشگاه گاز ایلام، رفع موانع اعزام انفرادی زوار به کشور عراق و ... از دیگر مطالبات مطرح شده مردم استان ایلام خطاب به احمدی‌نژاد رئیس جمهور بود.
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دیدار خصوص احمدی‌نژاد دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست‌‌های مطرح شده صادر کرد.
وی ادامه داد: رئیس جمهور در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات مردم استان ایلام در طول سال‌های گذشته، مردم استان ایلام را لایق خدمت دانست.
نظرات ارسال نظر