یک‌شنبه 15 تیر 1399

آزادی شرور رکورد دار ۲۰ تخلف و سرقت مسلحانه در ایلام!

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، فرد شروری که 19 بار توسط پلیس دستگیر و توسط دستگاه قضایی محکوم می‌شود نباید به راحتی در معابر اجازه تردد و دست زدن به جنایات دیگر داشته باشد.
این فرد که متهم اول سرقت مسلحانه از بانک ملی ایلام است به راحتی به جرم‌های پیشین خود اعتراف کرده و خود را تنها نادم و پشیمان می‌داند.
آخرین جرم او قبل از ارتکاب به سرقت مسلحانه، ضرب و جرح بوده که 30 میلیون تومان دیه از سوی دستگاه قضایی محکوم شده است.
آزادی این فرد سابقه‌دار و حرفه‌ای که تاکنون 20 بار توسط پلیس دستگیر شده و در مراجع قضایی نیز محکوم شده کار بسیار خطرناکی است.
مردم از دستگاه خدوم قضایی انتظار برخورد جدی‌تر و سخت‌تری با این گونه افراد سابقه‌دار دارند تا دیگر افراد متخلف و سابقه‌دار تنبیه شوند و مجال تکرار تخلف‌‌های سنگین‌تر را نداشته باشند.
کسی که در سن 20 سالگی اقدام به تجاوز، ایراد ضرب و جرح و سرقت مسلحانه می‌کند در سن 25 سالگی به چه مراتبی از تخلف دست خواهد یافت؟
این چنین افراد متخلف و سابقه‌دار برای جامعه آفت بوده و می‌بینیم که اظهارات صریح متهم ردیف اول سرقت مسلحانه از بانک ملی پرده از وقایع دردناکی بر می‌دارد.
(ح - د) متهم ردیف اول سرقت مسلحانه بانک ملی ایلام که اکنون در اختیار پلیس آگاهی استان ایلام برای طی مراحل قانونی پرونده قرار دارد به راحتی اعتراف می‌کند که دو هم‌دست دیگرش را با اغفال و زور وارد این سرقت مسلحانه کرده و نکته مهم این ماجرا این است که دو هم‌دست این سارق حرفه‌ای کوچکترین سابقه‌ای نداشته و برای نخستین‌بار دست به سرقت مسلحانه از بانک زده‌اند.
امیدواریم مسئولان امر از جمله دستگاه قضایی استان ایلام برخورد شدیدتری با افراد سابقه‌دار و حرفه‌ای که آفتی برای افراد جامعه محسوب می‌شوند، داشته باشد تا درس عبرتی برای سایر افراد شرور و سابقه‌دار شود.
نظرات ارسال نظر
  • سيمادر تاریخ ۴ دی ۱۳۹۱

    تازه بعد از اين همه جنايت كه مرتكب شده باز ميگين ( ح - د) واقعا كه !!!!! نبايد اسم ببرين تا مردم اين جنايتكارها رو بشناسن؟؟؟؟

    پاسخ به این نظر