سه‌شنبه 24 تیر 1399

ضاربان دختر دانشجو در ایلام دستگیر شدند

سردار علی دولتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته پلیس در نهایت ضاربان دختر دانشجو در ایلام دستگیر شدند.
وی ادامه داد: موضوع خواستگاری انگیزه اصلی حمله ضاربان به این دختر دانشجو بوده که در نخستین فرصت این ضاربان توسط پلیس دستگیر شدند.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: سه روز پیش دختر جوانی با حمله دو نفر و با ضربات چاقو نقش بر زمین و راهی بیمارستان شد.
دولتی تصریح کرد: به دنبال این حادثه اکیپ ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش‌های صورت گرفته و پس از چند ساعت یکی از افراد ضارب توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: ضارب اصلی این دختر دانشجو پس از ضرب و جرح در نخستین فرصت به شهرستان ماهشهر فرار می‌کند که با انجام تلاش‌های اطلاعاتی محل اختفای این ضارب مشخص و صبح امروز دستگیر می‌شود.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: ضارب نیز در اعتراف اولیه خود بحث خواستگاری از این دختر را انگیزه عمل غلط خود عنوان کرده است.
دولتی تصریح کرد: متاسفانه برخی رسانه‌های انگیزه این عمل را سرقت عنوان کردند که این انگیزه غیر واقعی و کذب محض است.
فرمانده انتظامی استان ایلام، انتشار عجولانه اخبار را غیرحرفه‌ای و به دور از قانون اطلاع‌رسانی و مطبوعاتی در کشور عنوان کرد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به محض اطلاع از وقوع این حادثه موضوع را به صورت ویژه تا دستگیری و مشخص شدن علت آن در دستور کار خود قرار داده است.
این دختر دانشجو که به علت ضربه چاقو از ناحیه گردن و پس از افتادن در کف خیابان از ناحیه سر دچار صدمه شدید شده بود، اکنون در بیمارستان بستری است.
نظرات ارسال نظر
 • شهرونددر تاریخ ۴ دی ۱۳۹۱

  احسنت و ممنون از نیروی انتظانی

  پاسخ به این نظر
 • noroziiدر تاریخ ۵ دی ۱۳۹۱

  با تشکر از نیروی انتظامی این امر خیر را انجام داده است ولی ازدواج با زورگیری و چاقوکشی عملی نمی شود راه درست عقل و منطق است که این جوانان نداشته اند در جامعه ما باید فر هنگ سازی شود مداحان وسخنرانان راه حل صحییح ازدواج برای جوانان مطرح نماییند تا متوجه شوند

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۵ دی ۱۳۹۱

  خسته نباشید دوستان نیروی انتظامی خداقوت دست مریزاد

  پاسخ به این نظر
 • esiدر تاریخ ۵ دی ۱۳۹۱

  من تازه این خبر رو شنیدم. و واقعا عصبی شدم ار اینکه چرا مردمی که اونجا بودن هیچ اقدامی نکردن. تو گوگل سرچ کردم این پیج رو دیدم و یکم آروم شدم اما چه فایده که اون خانوم الان تو اون وضعیت باشه؟؟؟؟؟

  پاسخ به این نظر
 • محمددر تاریخ ۵ دی ۱۳۹۱

  دست برو بچه هاي نيروي انتظامي درد نكنه حفظ امنيت اجتماعي خواسته هميشگي مردمه

  پاسخ به این نظر
 • ضحادر تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۱

  از تلاشهای بی همتای نیروی انتظامی صمیمانه قدردانی میکنم

  پاسخ به این نظر