یک‌شنبه 18 خرداد 1399

با صدور اطلاعیه‌ای استاندار ایلام صاحبان ایده و اندیشه نو را به یاری طلبید

استاندار ایلام با انتشار اطلاعیه‌ای صاحبان ایده و اندیشه نو را به یاری طلبید.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: به اطلاع تمام همکاران و فرهیختگان شاغل در استانداری ایلام‌ می‌رساند چنانچه در موضوعات مطرح شده دارای ایده و نقطه نظرات کاربردی هستند، برای تبادل نظر با استاندار ایلام می‌توانند در روزهای پنج‌شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 11 صبح با ثبت‌نام و هماهنگی قبلی اقدام کنند.
این اطلاعیه می‌افزاید: موضوعات مدنظر در بخش‌های اجرای عدالت، تسریع در حل مشکلات و افزایش رضایتمندی مردم، اجرای درست و کم‌هزینه قانون، تسریع در پیشبرد سیاست‌های دولت خدمتگزار، ارتقاء کیفیت و افزایش بهره‌وری و ارتقاء کیفیت مدیریت است.
این اطلاعیه در پایان اضافه می‌کند: بدیهی است ایده‌ها و پیشنهادات باید با اسناد بالادستی (قانون چشم‌انداز 20 ساله، برنامه پنجم توسعه، بودجه سالانه و ...) و چارچوب‌های ساختاری و مدیریتی کشور همخوانی داشته باشد. 
نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۱

  باسلام،چرافقط شاغلان دراستانداري،مگرفرهيختگان دردواير ديگردولتي ونهادهاي انقلابي وجود نداردكه صاحب فكر وانديشه باشند.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۱

  سلام اين اقدام جالبي است اما سوال اين است كه فقط مختص به كاركنان استانداري است يا ديگر صاحب نظران هم ميتوانند در امور استان نظر بدهند به نظر نمي آيد فرهيختگان فقط در استانداري باشند و يا كاركنان استانداري فقط فرهيخته هستند چرا اگر كاركنان استانداري فرهيخته بودند وضع استان ما اكنون بهتر بود

  پاسخ به این نظر
 • آيتدر تاریخ ۸ دی ۱۳۹۱

  فقط دروغ نگويئد و با مردم رو راست باشيد. درصدي از نفت و گازي كه از ایلام به خارج صادر مي‌شود به مردم استان و عمران و آباداني اختصاص دهيد. دروغ و ريا نابود كننده هستي انسان، خانواده و جامعه مي‌شود. از ريا و چاپلوسي و تملق‌گويي دوري كنيد. از خرافات و عوام‌فريبي دوري كنيد. اين خواسته هر فرد ايلامي و ايراني است.

  پاسخ به این نظر