شنبه 10 خرداد 1399

وضعیت بد آب و هوایی در استان ایلام/ تلفیق گرما و گرد و غبار

گرمای سوزناک و گرد و غبار در استان ایلام باعث شده بسیاری از مردم ایلام دچار مشکل شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، گرد و غبار که حدود یک هفته ای است در استان ایلام با شدت و ضعف همراه بوده، امروز با شدت بیشتری اکثر مناطق استان ایلام را در برگرفت.

همزمان با گرد و غبار گرمای شدیدی نیز استان ایلام را فراگرفته است که باعث مشکلاتی برای مردم استان شده است.

هم اکنون هوا و منظره استان ایلام بسیار آزار دهند شده است، به طوری گرما و گرد و غبار از یک طرف و زرد شدن طبیعت ایلام از یک طرف دیگر باعث شده مردم در خانه ها بمانند.

بر اثر شرایط نامساعد جوی و بارش شدید گرد و غبار، پروازهای شماره 567 و 568 تهران به ایلام و ایلام به تهران امروز دوشنبه یکم خردادماه لغو شد.

نظرات ارسال نظر
 • آريادر تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۱

  با سلام و احترام و سپاس از پوشش دادن مرتب این پدیده گرد و عبار که دمار از روزگار مردم درآورده است در حالیکه برخی از مسئولین بی تفاوت از این پدیده ای که جان و مال مردم و طبیعت را در خطر جدی قرار داده است! لطف کنید نظرات مردم را نمایش دهید تا نظرات مردم در مورد موضوع مورد بحث نمایان شود.

  پاسخ به این نظر
 • edrisدر تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۱

  دوست عزیز ایلام تودی گرامی جرا خبرهاتو از خبرگذاری مهر نقل میکنی ؟ خبر گذاری مهر باید از تو نقل کنه !

  پاسخ به این نظر
 • ادریس در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۱

  با سلام وجدانا"این دیگه جای زندگیه ایلام فقط هوای خوبی داشت هیچ امکاناتی نداشت به جز طبیعت زیبایش اما الان خاک آنچنان طبیعتشو تبدیل به جهنمی کرده که فقط ساکنین ایلام اونو درک می کنند ، اونوقت مسئولین استان گوش شنوا و چشم دیدن ندارند و فوق العاده بدی آب و هوا یا برای بعضی ادارات اعمال نکردن یا اگر قبلا20 درصد بود الان نصفش کردن چون عنوان کردن که آب و هوای ایلام هیچگونه مشکلی نداره این هم که پرداخت کردن ارفاق دولت بوده !!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ به این نظر