جمعه 13 تیر 1399

دکتر شوهانی: تسریع در روند اجرای طرح‌های عمرانی شیروان چرداول ضروری است

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع در روند اجرای طرح‌های عمرانی شیروان چرداول ضروری است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، احمد شوهانی ظهر امروز در جریان بازدید از شهرستان‌ شیروان چرداول اظهار داشت: شهرستان شیروان چرداول از مناطق درحال توسعه ایلام است.
وی ادامه داد: مسئولان استان باید توجه ویژه‌ای به مناطق درحال توسعه ایلام داشته و در این راستا تلاش ویژه‌ای صورت پذیرد.
این نماینده مجلس اضافه کرد: در حال حاضر طرح‌های عمرانی مختلفی در استان ایلام در حال احداث و اجراست که تسریع در روند تکمیل این طرح‌ها ضروری است.
شوهانی تصریح کرد: مجتمع پتروشیمی ایلام یکی از طرح‌های موردنظر است که در حال حاضر درحال احداث بوده که باید در نخستین فرصت تکمیل شود.
نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی گفت: با پیگیری نمایندگان و مسئولان استان طرح‌های نفت و گاز در ایلام اجرا و زمینه اشتغال 3 هزار جوان جویای کار در استان ایلام فراهم می‌شود.
وی ادامه داد: ضرورت تکمیل طرح‌های آبی سازبن، چناره و جزمان در شیروان چرداول بر هیچ مسئولی پوشیده نیست و باید در این راستا تلاش شود.
این نماینده مجلس تصریح کرد: با اجرای این تعداد طرح روان آب‌های منطقه مهار می‌شود و سطح زیرکشت محصولات کشاورزی در این منطقه افزایش می‌یابد. 
نظرات ارسال نظر
  • ahmadiدر تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۱

    درود برنماينده شجاع مردم ايلام انشالله قول وعده هاي داده تحقق يابد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    پاسخ به این نظر
  • شیرواندر تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۱

    سلام.لطفن خبرتون رو اصلاح کنید.به این صورت:اجرای طرحهای عمرانی در شیروان چرداول به جز شیروان. هرکسی که یه بار به شیروان اومده باشه متوجه میشه که چه ناعدالتیهای بسیاری در حق این منطقه ی محروم شده.پس لطفن اسم دکوری شیروان را در چنین خبرهایی حذف کنید.

    پاسخ به این نظر