دوشنبه 16 تیر 1399

یک مسئول در استانداری ایلام: ادارات دولتی تابلوی" استخدام نداریم " را جمع‌آوری کنند

رییس کارگروه تحول اداری استانداری ایلام گفت: در حال حاضر577 مورد خدمات اداری از طریق سامانه‌های الکترونیکی انجام می‌شود.
"یزدانبخش شریفی"، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ايسنا)، افزود: در راستای تحقق دولت الکترونیک هم‌اكنون 377 مورد از این دست خدمات تراکنشی و 200 مورد دیگر آن از نوع خدمات الکترونیکی تعاملی است.
وی در تبیین دو نوع خدمات تعاملی و تراکنشی دستگاههای اجرایی اضافه کرد: در ارائه خدمات الکترونیکی تراکنشی مخاطبان ادارات وسازمانهای اجرایی نیازی به حضور در دستگاه نخواهند داشت، اما در بخش تعاملی این دست خدمات الکترونیکی لازم خواهد بود مخاطبان قسمتی از پروسه اداری خود را با حضور خود پیگیری کنند.
شریفی تاکید کرد: براساس چشم‌انداز مصوب بايد تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور در راستای تحقق دولت الکترونیکی، 1500 مورد خدمات دستگاههای اجرایی الکترونیکی شود و ما در همین راستا تلاش خواهیم کرد در سال جاری تعداد موارد خدمات الکترونیکی را افزایش دهیم.
رییس کارگروه تحول اداری استانداری ایلام گفت: سرعت در اجرای کارها، دقت در روند فعالیتهای اجرایي، عدالت در تحقق خواست مخاطبان سیستم اداری، کاهش هزینه‌ها و کوتاه شدن زمان یک پروسه اداری از اهم مزایای الکترونیکی شدن سامانه‌های اجرایی در استان است.
یزدانبخش شریفی تاکید کرد: در افق پنجم توسعه کشور 1500 نوع خدمات اداری باید به دو صورت تعاملی و تراکنشی انجام پذیرد که براساس آمارهای اولیه هم‌اینک در ایلام بیش از یک سوم این راه پیموده شده است.
رییس کارگروه تحول اداری در استان ایلام، درباره اقدام برخی ادارات در نصب تابلویی تحت عنوان "استخدام نداریم"، گفت: ادارات و سازمانهای دولتی در استان باید این گونه تابلوها را که در قالب یک پیام تایپ شده در برگه‌های آچار نوشته‌اند، جمع‌آوری کنند.
وی تاکید کرد: ادارات باید در صورت نبود استخدام هم پاسخ درخور شانی به متقاضیان کار دهند و نصب تابلوهای مذکور، شایسته قلمداد نمی‌شود.
نظرات ارسال نظر
 • نویسنده وبلاگدر تاریخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱

  با بعضی از دوستان در باب عقب افتادگی استان ایلام بحث می کردیم که یکیشان – کمی ساده انگارانه – گفت : معتقد است جرقه ای لازم است تا موتور توسعه ایلام روشن شود و در همه زمینه ها از بقیه جلو بزند و فلان شود و بهمان شود. دوست فاضل تر و ظریفی در جمع گفت : جرقه که سهل است ، این وضعی که من می بینم با " چُمیتی " هم آخ نمی گوید! چمیت در زبان کردی تکه چوبی است که یک سر آن آتش گرفته و برای روشن کردن انبوهی هیزم خشک و تر استفاده می شود. ادعای گزافه نداریم ولی این انگیزه و امید را داریم که در دنیای رسانه های مجازی ایفاگر نقشی مشابه همان چمیت باشیم. اگر لحن گزنده و کمی تلخ ما ، بعضی ها را آزار داد بدانند که با کسی خصومت شخصی نداریم.به حضرت عباس به خواندن وبلاگ ما دعوتید. www.chomait.blogfa.com استفاده از مطالب وبلاگ حکم شیر مادر را دارد.حلال حلال

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱

  برگه‌های آچار ?

  پاسخ به این نظر
 • وبگرددر تاریخ ۴ ارديبهشت ۱۳۹۱

  دوست من اون آچار نیست پیچ گوشتیه ؟!!!!!!!!!!

  پاسخ به این نظر