توصیه امام جمعه شهر چوار به دکتر شوهانی

" توصيه برادرانه و دلسوزانه امام جمعه شهر چوار به جناب آقاي شوهاني ،  نماينده حوزه شمالي در مجلس"
امام جمعه شهر چوار در انتقاد از عملكرد نماينده حوزه شمالي در مجلس شوراي اسلامي ، جناب آقاي دکتر شوهاني در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه 26/08/1391 بيان فرمودند :
علي رقم اينکه جناب آقاي دکتر شوهاني بيش از شش ماه است که از نمايندگي و اين وظيفه سنگيني که بر عهده ايشان گذاشته ، ميگذرد اما ايشان اين منطقه را فراموش يا مورد غفلت قرار داده اند ، شايد مطلع نيستند که در اين منطقه بيش از بيست هزار نفر از همشهريانش ساکنند، يا خبر ندارند که صنايع بزرگ پتروشيمي ، پالايش گاز و حوزه عظيم گازي تنگ بيجار در اين منطقه است يا اصلا شهرک صنعتي چوار وجود ندارد يا طرح بزرگ سد مخزني گلال يا ديگر طرح هاي بزرگ عمراني ...
يا اصلا براي ايشان مهم نيست که از اهالي شهر چوار و ايلات بزرگ اين منطقه بيش از چند هزار رأي که موجبات ورود ايشان را به مجلس فراهم آورده، قابل توجه ايشان هست يا نه ؟!
بنده بعنوان خدمتگزار مردم اين منطقه به ايشان تذکر مي دهم که هرچه زودتر به مسائل مهم استان بپردازند و اين همه به دنبال مهره هاي مديريتي مورد نظر و سليقه شخصي نباشند و خودشان را به زحمت نياندازند .
مگر ايشان چند ماه ديگر اين توفيق خدمتگزاري از طرف مرذم را دارند . لطفا در مجلس مواضعي را نگيريد که مايه ي دلسردي مردم و مسئولين را فراهم سازد ، حرفايي را درخور و شأن يک نماينده دلسوز مومن بزنيد .
شما به دنبال طرح هاي بزرگ عمراني و صنعتي در استان باشيد " فرصت ساز باشيد تا فرصت سوز"
توصيه ي ديگري که به شما دوست عزيز دارم اين است که از توان مديريتي بومي در منظقه از همه افراد نهايت استفاده را بکنيد، و آنان را حمايت کنيدنه اينکه حرفايي را بزنيد که به اين ظرفيت ها ضربه بزند يا تضعيف نمايد.
نظرات ارسال نظر
 • صادقدر تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۱

  متشکریم جناب آقای الیاسی .....شماباین سایتتان ملتوسرکارگذاشتین حداقل سایتتونو به روز کنید ومطالبو بدین کسی که که یک کم ادبیات بلده تایپ کنه ازکی علی رغم شده علی رقم واقعا"..............

  پاسخ به این نظر
 • محمددر تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۱

  با سلام جناب نماینده به دنبال مسایل شخصی خودشان هستند نه به فکر مردم رنجکشیده ایلامی

  پاسخ به این نظر
 • شهرامدر تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۱

  باسلام و عرض خسته نباشید و تسلیت ایام سوگواری آقا ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) صادق جان، دوست گرامی: برای نویسنده مطلب همین کافیه که شما فهمیدید که منظور نویسنده "علی رغم" بوده ... نه ؟! به نظر بنده و تقریبا بیشتر افراد وبسایت ایلام امروز تمام وقت به روز بوده و شما کمی دارید کم لطفی میکنید. اما جدا برای طرز فکرتان متاسفم، چون... شما از تمام مطلب فقط همینو فهمیدید که یک غلط املایی داشت ؟ یعنی من هم اباید از شما غلط بگیرم که کلمه ی: واقعا" را باعلامت ( " ) نوشته اید ؟ واقعاً را باید با کلیدهای shift + Q نوشت. درپناه خدا موفق باشید.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۱

  چه خبر مهمی!

  پاسخ به این نظر
 • احسان شمس الهیدر تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۱

  باتشکرازتوصیه های بجای جناب آقای الیاسی -انشاءالله همچنان پیگیر مسائل ومشکلات شهرچوارباشید

  پاسخ به این نظر
 • رضادر تاریخ ۴ آذر ۱۳۹۱

  بنده نه ایلامی هستم و نه در استان ایلام زندگی می کنم به نظر بنده دو نماینده ایلام که در مجلس هستند نسبت به خیلی از نمایندگان استان های همجوار سرآمد هستند از سخنان و موضع گیری های آنان می توان فهمید

  پاسخ به این نظر
 • جوان سایبریدر تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۱

  سلام جناب آقای رضا منظور کدوم موضع گیری نماینده محترم است ؟ شاید منظور همان حمایت از برادران خود در صحن مجلس بوده یا شرکت در ضیافت شام ریاست جمهوری با وجود داشتن امضا در طرح سوال از رئیس جمهور

  پاسخ به این نظر
 • دال بردر تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۱

  افرین بر این امام جمعه که با شهمت پیگیر حقوق مردم است و اقای شوهانی این 3 سال هم میگذردو خدا و قیامتی هم هست

  پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال